Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа виборчого законодавства > Національний форум «Виборча реформа: порядок денний»

Національний форум «Виборча реформа: порядок денний»

За 25-річний період побудови демократії виборчі системи в Україні зазнавали неодноразових змін. Разом з тим, реформа виборчої системи залишається пріоритетним питанням порядку денного. Україні потрібна стабільна та прозора виборча система, яка забезпечує оновлення політичних еліт, розвиток внутрішньопартійної демократії та забезпечує ефективне політичне представництво на місцях.

Метою національного форуму є наголосити на необхідності діалогу між політичними партіями та громадянським суспільством щодо реформи виборчого законодавства. Форум об’єднає лідерів політичних партій, депутатів, експертів виборчої групи Реанімаційного пакету реформ та громадських активістів з усієї України, щоб обговорити принципи реформи, а також роль політичних партій та громадянського суспільства в її впровадженні. Захід відбудеться 19 жовтня з 14.00 до 20.00, в готелі «Київ» (вул. Грушевського 26/1).

Модератор – Соня Кошкіна.

Форум організовано Національним демократичним інститутом міжнародних відносин і Міжнародною фундацією виборчих систем за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади  та уряду Великої Британії в партнерстві з Центром UA, Громадським рухом «Чесно», Інститутом «Республіка», ВГО «Комітет виборців України», Громадянською мережею «ОПОРА» та Реанімаційним пакетом реформ.

Для участі в заході представників ЗМІ потрібна попередня акредитація, яка здійснюється до 22:00 18 жовтня за наступною формою http://bit.ly/2e10k0g.

Програма заходу доступна ТУТ