Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Наскільки людям з обмеженими можливостями доступні адміністративні та соціальні послуги в столиці України?

Наскільки людям з обмеженими можливостями доступні адміністративні та соціальні послуги в столиці України?

    21 січня об 11:00 в інформагентстві “Укрінформ” відбудеться круглий стіл “Наскільки людям з обмеженими можливостями доступні адміністративні та соціальні послуги в столиці України?”.

    За даними Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації, нині Київ налічує 156 347 людей з обмеженими можливостями, з них – 10 365 діти. На жаль, більшість з них не мають повноцінного доступу до адміністративних споруд, транспорту, медичних, соціальних та адміністративних послуг тощо. Точної статистики скільки таких людей отримують соціальні послуги, стандартизовані державою, немає. Визначення потреб у соціальних послугах в місті Києві не проводилось. Система соціального захисту міста, як і у всій країні, патерналістська, тобто орієнтована на встановлення пільги.

    Під час круглого столу представники влади, громадськості та експерти обговорять можливість запровадження системи підтримки людей з обмеженими можливостями у Києві, підтримки їхніх сімей, уведення механізму якісних соціальних послуг, супроводу на робочому місці, реабілітації та розумного пристосування в усіх сферах життя тощо. На заході буде представлено кращі практики надання адміністративних послуг особам з інтелектуальною недостатністю та людям з обмеженими можливостями загалом.

    До участі в заході запрошені представники Міністерства соціальної політики України, виконавчої влади м. Києва, депутатського корпусу Київської міської ради, експерти ПРООН,  громадських та експертних організацій.

    Організатори: група “РПР-Київ”, громадська організація інвалідів “Родина”, Всеукраїнська громадська організація “Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю”, Інститут суспільно-економічних досліджень.

    Прогрму заходу можна завантажити тут!

    Контактні телефони: (044) 279-22-42, 279-00-05, 244-90-47