Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Миколаїв. Регіональний тур РПР.

Миколаїв. Регіональний тур РПР.

ДОРОГОЮ РЕФОРМ:

ЯК ЗМІНИ ЗАКОНОДАВСТВА ВПЛИНУТЬ НА ЖИТТЯ МИКОЛАЇВЦІВ

 

2 липня об 11:00 у Миколаївській міській раді (к.163) відбудеться експертне обговорення «Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя миколаївців» за участі представників громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» та місцевої влади.

Російська військова агресія, війна, неймовірні втрати економіки б’ють по кишені кожного українця. Втім, саме у цей час доводиться проводити складні реформи. Влада взяла на себе політичну відповідальність за стан справ у країні. Що вдалося, що заплановано, що забуксувалось новою владою? Експерти Реанімаційного Пакету Реформ завжди тримають руку на пульсі змін і готові представити свої результати щодо ухвалення та імплементації невідкладних для країни реформ. Відповідно до специфіки південного регіону, представники ініціативи обговорять зміни в податковій системі України; останні досягнення та виклики євроінтеграційних “торівельно- економічних” реформ, у тому числі – харчову безпеку. Акцент експерти зроблять на тому, як жителям південного регіону отримати доступ до фондів ЄС для реалізації власного проекту.

 

Спікери:

 

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1opUis_5g-aQGfaosMXUtTMLJx04snd_pRZ4GNlLtJ-A/viewform

  

За додатковою інформацією звертайтесь: Наталія Ватаманюк – 095 588 70 55, Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.