Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Електронна демократія > Міжнародний форум «Електронна демократія для змін» у Вінниці

Міжнародний форум «Електронна демократія для змін» у Вінниці

Цікавишся сучасними технологіями? Слідкуєш за інноваційними проектами? Хочеш брати участь у прийнятті державних рішень та здійсненні впливу на творення державної політики? Якщо так, тоді завітай на дводенний Міжнародний форум «Електронна демократія для змін».

Захід відбуватиметься 30 червня – 1 липня у Вінниці в готелі «Оптима» (вул. Київська, 50/1). Початок 30 червня о 10:00.

Прес-брифінг з ключовими експертами відбудеться об 11:45.

Це форум, що поєднає представників органів влади, громадянського суспільства, ІТ-сектору, наукового середовища, ЗМІ з України, Польщі та Молдови.

Також під час Форуму відбудеться нагородження переможців кращих ІТ-проектів та ініціатив для розвитку е-демократії на національному та регіональному рівнях.

Реєстрація для ЗМІ у Форумі за посиланням http://goo.gl/forms/DJb3NRYvfTgQPKcz1.

З проектом програми Форуму «Електронна демократія для змін» та більш детальною інформацією про захід можна ознайомитись на сайті Форуму – www.e-demforum.org.  

Організатори: Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP.

Партнери: Державне агентство з питань електронного урядування України, Реанімаційний Пакет Реформ, Вінницька міська рада, ОПОРА, Асоціація міст електронного урядування,

 

За більш детальною інформацією звертайтесь: Галина Сегеда, менеджер із зовнішніх зв’язків та комунікації, +38 (097) 705 23 66, halyna.seheda@gmail.com.

 

анонсс