Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Міжнародна підтримка України: відсіч Путіну та прискорення євроінтеграції

Міжнародна підтримка України: відсіч Путіну та прискорення євроінтеграції

31 березня о 17:30 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) організовують онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи (Transatlantic Task Force on Ukraine) «Міжнародна підтримка України: відсіч Путіну та прискорення євроінтеграції».

Захід відбудеться на онлайн-платформі Zoom.

Через місяць після масштабного військового вторгнення Росії в Україну по обидва боки Атлантики лунають заклики до Вашингтона, Брюсселя, Парижа, Берліна, Лондона та інших міжнародних партнерів Києва негайно посилити санкції проти РФ і збільшити військову підтримку України. Президент Зеленський у своїй нещодавній промові на саміті НАТО попросив Альянс надати Україні необхідні «літаки, танки, системи залпового вогню, противоєнні системи та системи протиповітряної оборони». 18 березня Європейська комісія схвалила угоду про «швидкий шлях» для України – прискорення поглибленої інтеграції та закладення основи для членства в Євросоюзі.

Що мають зробити Брюссель і Київ для прискорення отримання Україною статусу країни-кандидата до членства у ЄС? Які очікування Києва щодо підтримки країн-членів ЄС на цьому шляху? Що ще може зробити міжнародні партнери для посилення військової та іншої підтримки України?

Про це ми поговоримо під час нашого заходу.

Спікерка:

Модератори:

Мова заходу: англійська 

Реєстрація за посиланням

Контактна особа: Джон Александер, jalexander@gmfus.org 

Трансатлантична робоча група (TTFU) підтримується Чорноморським трастом регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund). Ця подія також відбувається у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).