Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя. Предмет місцевого референдуму

Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя. Предмет місцевого референдуму

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні запрошують Вас до участі в публічних обговореннях “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”, які відбудуться у квітні 2021 року у партнерстві із Центром політико-правових реформ (ЦППР), Громадянською мережею ОПОРА, Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та ГО «ВГО «Інститут «Республіка».
Відбудуться чотири публічних обговорення з основних питань законопроєкту про місцевий референдум.
Перше обговорення присвячене темі “Предмет місцевого референдуму”.
Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо місцевого референдуму в Україні. Головними завданнями, які ставлять перед собою організації громадянського суспільства, є підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.
Для участі в обговоренні запрошуються представники та представниці політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також представники громадянського суспільства, експерти та науковці.
Формат публічного обговорення онлайн передбачає презентації від експертів та експерток та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки проєктів законів із питань народовладдя.
Нам важливо почути Вашу думку, тому просимо вас долучитися до дискусії про місцевий референдум для доопрацювання основних тез законопроєкту.
ГРАФІК
Протягом квітня 2021 року відбудеться 4 заходи, присвячені основним питанням законопроєкту про місцевий референдум.
Обговорення відбудуться на платформі ZOOM. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на сторінці “Активна Громада” у Facebook, а також сторінках Центру політико-правових реформ (ЦППР), Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES Ukraine). Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
1) Для представників громадськості: https://forms.gle/HL52xLFQ4aMNQDTt6
2) Для представників політичних партій, органів влади та органів місцевого самоврядування: https://forms.gle/sE6UZ7tunaiz9L9j9
За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка», телефон: +380961724018; електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com
Майя Скрипник – асистентка програми «Залучення громадян» Національного Демократичного Інституту (НДІ). електронна пошта: mskrypnyk@ndi.org
Довідка. Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства міжнародних справ Канади. Думки, висловлені під час заході, належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID, урядів США або Канади.