Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Місцева демократія: які зміни необхідні зараз? Презентація законопроєкту

Місцева демократія: які зміни необхідні зараз? Презентація законопроєкту

27 жовтня Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує пресконференцію “Місцева демократія: які зміни необхідні зараз?”. Під час заходу народні депутати та експерти громадянського суспільства презентують законопроєкт № 7283 щодо внесення змін до закону “Про місцеве самоврядування в Україні” та інших законодавчих актів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування.

Місце проведення (для представників ЗМІ): ІА «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Дата та час події: 27 жовтня, 14:00 – 15:00

Онлайн-трансляція події буде відбуватися на сторінках Укрінформу в YouTube та Коаліції РПР у Facebook 

Законопроєкт підготовлено для забезпечення прав українців на безпосередню участь у місцевому самоврядуванні. Ухвалення законопроєкту сприятиме розвитку громадянського суспільства та участі громадян в процесах ухвалення рішень на місцевому рівні, підвищить відкритість та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування, забезпечить ефективну співпрацю ОМС і мешканців громад, сприятиме ефективному витрачанню ресурсів ОМС.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Запрошені спікери:

Модератор: Дмитро Кривошеєв, PR-менеджер Коаліції РПР

Цей захід відбувається у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).