Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Медіа-сніданок:  «Чи залежить візова лібералізація  з Європою від конфлікту навколо НАЗК?»

Медіа-сніданок:  «Чи залежить візова лібералізація  з Європою від конфлікту навколо НАЗК?»

Реанімаційний пакет реформ спільно з Transparency International Україна запрошують журналістів на медіа-сніданок, присвячений питанням щодо конфлікту навколо створення Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та його впливу на візову лібералізацію з Європою.

Чи блокують громадські антикорупціонери своїм судовим позовом проти Уряду,  який сформував недоброчесну конкурсну комісію Нацагентства з превенції корупції – візову лібералізацію? Чи дійсно громадські активісти готові поставити питання прозорості процедури створення антикорупційного органу вище інтересів країни? Які справжні причини того, що парламентський антикорупційний комітет звернувся до
Генпрокуратури, а ТІ Україна – подала в суд на Уряд?

Реанімаційний пакет реформ та ТІ Україна запрошують журналістів на медіа-сніданок, присвячений цим питанням. Зустріч відбудеться в той же день, коли і перше судове засідання, де слухатиметься справа антикорупційної громадської організації ТІ Україна проти Секретаріату Кабінету Міністрів щодо маніпуляцій та порушення закону під час виборів конкурсної комісії до Нацагентства з питань запобігання корупції.

Медіа-сніданок відбудеться у середу, 24 червня 2015 року, о 10:00 в офісі Реанімаційного пакету реформ, за адресою Київ, вул. Ольгинська 6а.

Спікери:

Створення ефективної незалежної системи контролю за деклараціями державних службовців, який здійснюватиме НАЗК, є однією з основних умов Європейського Союзу.

Попереднє судове засідання відбудеться 24 червня 2015 о 13:00 в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою. вул. Командарма Каменева 8, корпус 1, зала судового засідання №3.

 

Прохання акредитуватися за телефоном: 050 352 96 18, tymchenko@ti-ukraine.org, Ольга Тимченко