Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Медіа-сніданок: «Чого очікувати від новоствореного Агентства з питань повернення активів?»

Медіа-сніданок: «Чого очікувати від новоствореного Агентства з питань повернення активів?»

«Реанімаційний Пакет Реформ» та «Детектор медіа» запрошують журналістів взяти участь у медіа-сніданку: «Чого очікувати від новоствореного Агентства з питань повернення активів?»

8 грудня, м. Київ.  

Початок реєстрації 10:00

Основна частина з 10:30 до 11:30

28 листопада, конкурсна комісія обрала голову Національного агентства з розшуку та повернення активів, отриманих від корупційних та інших злочинів. Шість членів із восьми проголосували за заступника міністра юстиції Антона Янчука.

Як і коли почне роботу Нацагентство? За повернення яких активів візьмуться першими? З якими ризиками стикнеться новостворений орган? Хто зараз заважає повертати награбоване до державного бюджету? Ці та інші питання спікери обговорять під час медіа-сніданку з журналістами. Крім того, новообраний голова Національного агентства з розшуку та повернення активів презентує плани на перші 100 днів роботи. А також, буде представлений досвід роботи аналогічних органів за кордоном.

Спікери:

Захід відбувається за підтримки Уряду Швеції та Європейського Союзу в рамках проекту “Посилення коаліції РПР”, що впроваджується Центром демократії та верховенства права (CEDEM)

Співорганізатори:

Реанімаційний Пакет Реформ, Детектор медіа, Центр протидії корупції, центр “Ейдос”, Transparency International-Україна, Центр демократії та верховенства права.

Акредитація обов’язкова!

Контакти для реєстрації:

Юлія Зелінська  (098) 446-61-95 або zelin.tk@gmail.com

Після підтвердження реєстрації Вам буде надіслано запрошення з місцем зустрічі