Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Магістерська програма “Антикорупційні студії” НаУКМА

Магістерська програма “Антикорупційні студії” НаУКМА

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) спільно з кафедрою політології створили магістерську програму «Антикорупційні студії».

«Антикорупційні студії» – це міждисциплінарна магістерська програма, що спрямована на здобуття знань у сфері політичної науки, права, економіки та соціології, навичок їх застосовувати.  Програма зосереджена на опануванні сучасних методологічних підходів до дослідження політичних аспектів антикорупційної діяльності.

Викладання на програмі відбувається за модульною системою, а послідовність та взаємопов’язаність курсів дозволяє здобути студентам системні знання. До викладання залучені українські та закордонні науковці і практики у сфері антикорупційної діяльності, впродовж навчання відбуваються гостьові лекції відомих політиків та громадських діячів. Вибіркові курси, у тому числі англомовні, дозволяють поглибити знання з політології, права, економіки, методології суспільних наук, а також спеціалізуватися в певній галузі.

У навчальному процесі застосовуються інноваційні технології. Студенти беруть участь у лекційних та семінарських заняттях, колоквіумах та рольових іграх, моделюють слідчі/розшукові дії. До викладання долучаються детективи НАБУ, слідчий суддя, партнери провідних юридичних фірм, а також закордонні експерти. Студенти отримають унікальну можливість проходження ознайомчої практики в органах державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організаціях, де здобувають практичні навички роботи у сфері антикорупційної діяльності.

Навчання на програмі є платним, але є можливість подати заявку на покриття вартості навчання. По завершенню програми випускники отримують диплом державного зразка по спеціальності “Політологія”. Більш детальна інформація про магістерську програму на сайті.
Ми нагадуємо, що вступна кампанія на магістерську програму НаУКМА «Антикорупційні студії» вже розпочалася.

Для вступників не політологів реєстрація на додатковий фаховий іспит відбудеться 13-24 травня. Додаткове фахове вступне випробування буде проводитися 28 травня о 10:00. Також на прохання вступників термін подання заявок на покриття вартості навчання подовжено до 31 липня.