Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Лекція Еліз Дж. Бін “Парламентські розслідування як інструмент досягнення змін”

Лекція Еліз Дж. Бін “Парламентські розслідування як інструмент досягнення змін”

     Реанімаційний Пакет Реформ та Антикорупційний центр НаУКМА раді запросити Вас відвідати лекцію Еліз Дж. Бін “Парламентські розслідування як інструмент досягнення змін”, яка відбудеться у четвер, 17 грудня 2015 року о 15:00 у приміщенні офісу РПР за адресою: вул. Ольгинська, 6, офіс 21. Мова заходу – англійська. 

     Еліз Дж. Бін (Elise J. Bean) колишній керівник апарату та головний радник постійного підкомітету Сенату США з розслідувань, розкаже про те, як підкомітет під керівництвом сенатора Карла Левіна використовував інструмент парламентських розслідувань для розкриття зловживань та адвокації законодавчих змін, які б їх зупинили.
     Розслідування, які проводились підкомітетом, охоплювали теми корупції, відмивання грошей, недобросовісного використання кредитних карток, ухиляння від сплати податків. Пані Бін очолювала розслідування Сенату США, які вивчали причини фінансової кризи 2008 року, проблеми з відмиванням грошей у банку HSBC, зловживання у банку JPMorgan Chase, колапс компанії Enron, ухилення від сплати податків з використанням офшорів компаніями Apple, Microsoft та Caterpillar.

     Також, під час лекції пропонується обговорити різницю між тим, як Верховна Рада України та Сенат США використовують інструменти парламентського розслідування і як більш ефективні інструменти парламентського нагляду можуть допомогти Україні просувати реформи.
 

Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/pDnn7zXcJe