Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл: «Як забезпечити прозорість у видобувних галузях?»

Круглий стіл: «Як забезпечити прозорість у видобувних галузях?»

27 лютого о 14:30 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: “Як забезпечити прозорість у видобувних галузях?”

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

1 березня на розгляд парламент вчергове винесено законопроект №6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях». Чи допоможе законопроект №6229 боротись із корупційними схемами у видобутку, яка є одним із найбільших джерел відмивання коштів? Які вимоги щодо прозорості будуть обов’язкові для кожної компанії, про що звітуватимуть компанії? Чи зобов’язує законопроект показувати бенефіціаріїв? Наскільки ухвалення законопроекту вплине на підвищення ефективності державного управління  у видобувних галузях та нарощення обсягів видобутку природного газу, вугілля, уранової руди? Якими є міжнародні стандарти прозорості та підзвітності видобувних галузей, і чи наближує законопроект №6229 їх впровадження в Україні?

Відповіді на ці та інші питання журналісти та учасники круглого столу отримають від спікерів:

Модераторка: Ірина Соломко, керівниця комунікаційного напрямки

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook, а також lb.ua.

Додаткова інформація та акредитація за телефоном: Інна Неродик, 096 1197337.