Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл “Як впровадити європейську ієрархію поводження із твердими побутовими відходами в Україні?”

Круглий стіл “Як впровадити європейську ієрархію поводження із твердими побутовими відходами в Україні?”

29 вересня 2017 року відбудеться круглий стіл «Як впровадити європейську ієрархію поводження із твердими побутовими відходами в Україні?», що організовується Реанімаційним пакетом реформ (РПР), Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ), Громадською організацією «Екологічні ініціативи» (ЕІ).

Мета круглого столу – створити спільне бачення щодо порядку впровадження ієрархії поводження з твердими побутовими відходами в Україні, а саме поводження з твердими побутовими відходами у такій послідовності – мінімізація утворення відходів, підготовка до повторного використання, перероблення, утилізація, в тому числі шляхом відновлення енергії, захоронення на полігонах.

Круглий стіл стане платформою для обговорення перспективи впровадження та забезпечення належного функціонування кожного етапу ієрархії поводження з відходами, вироблення спільного бачення органів державної влади, бізнесу та громадськості щодо першочергових кроків запровадження ієрархії, обговорення законодавчих ініціатив, які зареєстровані у ВРУ, їхньої відповідності вимогам Угоди про асоціацію та європейській практиці у цій сфері.

Початок заходу: 09:00. Місце проведення  офіс РПР, вул. Ольгинська, 6, м. Київ.

До участі у круглому столі запрошуються представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, представники профільних центральних органів виконавчої влади і підприємств з переробки та утилізації відходів України та європейських країн, громадськість, журналісти.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Богдан Яцун, аналітик-менеджер з адвокації РПР

Email: b.yatsun@gmail.com, тел.: 067-401-20-48

Олена Кравченко, директор ЕПЛ, менеджер РПР-довкілля

Email: okravchenko@epl.org.ua, тел.: (032) 225-76-82; 067- 648-07-21

Алла Войціховська, еколог ЕПЛ

Email: alla.voytsyhovska@gmail.com, тел.: (032) 225 – 76 – 82

Круглий стіл проводиться в рамах реалізації проекту ЕПЛ, ЕІ «Українське громадянське суспільство для європейського поводження з відходами» (бюджет 493 086 євро, тривалість червень 2016 – липень 2019 р.) за фінансової підтримки Європейської комісії. Мета проекту – підвищити ефективність системи управління відходами в Україні з метою зменшити негативний вплив відходів на довкілля.

Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (ЕПЛ) – міжнародна благодійна неурядова організація, заснована у 1994 році з метою надання допомоги у захисті екологічних прав фізичним та юридичним особам, сприяння розвитку природоохоронної справи, екологічної освіти, науки та культури.

Детальна програма заходу – ТУТ