Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл “Визнані токсичними в Європі пестициди – безпечні в Україні?”

Круглий стіл “Визнані токсичними в Європі пестициди – безпечні в Україні?”

4 грудня 2017 р. Реанімаційний пакет реформ та Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина” проведуть у Києві круглий стіл “Визнані токсичними в Європі пестициди – безпечні в Україні?”, де обговорять такі питання:

Запрошуємо до участі представників ЗМІ:

Що?      Круглий стіл “Визнані токсичними в Європі пестициди – безпечні в Україні?”

Коли?   4 грудня 2017 р., 11.00

Де?       Український кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ

Спікери:

Акредитація для ЗМІ: Алла Войціховська, +38 032 225 76 82, office@epl.org.ua

Додаткова інформація: Круглий стіл проводиться в межах проекту ЄС “Українське громадянське суспільство за європейське поводження з відходами” (бюджет 493 086 євро, тривалість – червень 2016 – липень 2019), який реалізовують “Екологія-Право-Людина” у партнерстві з громадською організацією “Екологічні ініціативи”. Мета проекту – підвищити ефективність системи управління відходами в Україні з метою зменшення негативного впливу відходів на довкілля.

Міжнародна благодійна організаціяЕкологія-Право-Людина” – правозахисна організація, яка з 1994 року відстоює екологічні права, здійснює діяльність в сфері охорони довкілля, підтримання, відновлення та покращення його стану та надає правову допомогу в захисті інших, насамперед дотичних до екологічних прав людини.

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні. Стратегічне завдання РПР – консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.