Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл «Відкритий діалог щодо автономізації закладів охорони здоров’я»

Круглий стіл «Відкритий діалог щодо автономізації закладів охорони здоров’я»

28 серпня з 11:00 до 14:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, 21 оф., відбудеться круглий стіл на тему «Відкритий діалог щодо автономізації закладів охорони здоров’я» за ініціативи групи «Реформа охорони здоров’я» РПР спільно з Міністерством охорони здоров’я та Національною Радою Реформ.

У Верховній Раді України зареєстровано пакет законопроектів щодо автономізації закладів охорони здоров`я, згідно з якими ці заклади припиняють бути бюджетними установами, мати рахунки в казначействі і стають автономними державними та комунальними підприємствами або господарськими товариствами, з рахунками в банках; зареєстровано також і альтернативні проекти рішень.

Метою круглого столу є обмін думками щодо автономізації закладів охорони здоров`я між представниками влади (керівниками Департаментів охорони здоров’я обласних, міських держадміністрацій; депутатами профільного Комітету; представниками Міністерства охорони здоров’я, Адміністрації Президента) і представниками системи охорони здоров`я на місцях (головними лікарями, практикуючими лікарями).

До участі в заході запрошено: депутатів профільного Комітету Верховної Ради України, представників Адміністрації Президента України, представників Міністерства охорони здоров’я, керівників Департаментів охорони здоров’я обласних держадміністрацій, керівників закладів охорони здоров’я, практикуючих лікарів, експертів.

Програма заходу

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь.