Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл “Шлях України до європейського управління відходами. Чи потрібен Україні “зелений тариф” на спалювання відходів?”

Круглий стіл “Шлях України до європейського управління відходами. Чи потрібен Україні “зелений тариф” на спалювання відходів?”

4 грудня 2017 р. Реанімаційний пакет реформ та Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” проведуть у Києві круглий стіл “Шлях України до європейського управління відходами. Чи потрібен Україні “зелений тариф” на спалювання відходів?”, де обговорять такі питання:

Запрошуємо до участі представників ЗМІ:

Що?    Круглий стіл “Шлях України до європейського управління відходами. Чи потрібен Україні “зелений тариф” на спалювання відходів?”

Коли? 4 грудня 2017 р., 09.30

Де?     Український кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ

Спікери:

Акредитація для ЗМІ: Тетяна Тевкун, +38 032 225 76 82, office@epl.org.ua

Додаткова інформація: Круглий стіл проводиться в межах проекту ЄС “Українське громадянське суспільство за європейське поводження з відходами” (бюджет 493 086 євро, тривалість – червень 2016 – липень 2019), який реалізовують “Екологія-Право-Людина” у партнерстві з громадською організацією “Екологічні ініціативи”. Мета проекту – підвищити ефективність системи управління відходами в Україні з метою зменшення негативного впливу відходів на довкілля.

Міжнародна благодійна організаціяЕкологія-Право-Людина” – правозахисна організація, яка з 1994 року відстоює екологічні права, здійснює діяльність в сфері охорони довкілля, підтримання, відновлення та покращення його стану та надає правову допомогу в захисті інших, насамперед дотичних до екологічних прав людини.

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні. Стратегічне завдання РПР – консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.