Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл щодо обговорення законопроекту «Про Всеукраїнський референдум»  

Круглий стіл щодо обговорення законопроекту «Про Всеукраїнський референдум»  

27 травня з 12-30 до 16-00 у конференц-залі “Асамблея” готелю “Україна” (вул. Інститутська, 4) відбудеться круглий стіл “Всеукраїнський референдум: зміна правового регулювання”.

Коаліція громадських організацій “За чесний референдум” ініціює проведення круглого столу з метою обговорення нової редакції Закону України “Про всеукраїнський референдум”, яка спрямована на забезпечення реалізації конституційного права громадян України брати участь в управлінні державою через національний референдум відповідно до демократичних міжнародних стандартів.

До участі у дискусії запрошені народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, голови та представники усіх парламентських фракцій, представники Президента України, судді Конституційного Суду України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, члени Центральної виборчої комісії, представники посольств іноземних держав в України, представництва  ЄС та ОБСЄ в Україні та інших міжнародних організацій, а також представники громадських організацій та науковці.

Просимо повідомити про своє рішення щодо участі у круглому столі Ольгу Шевчук за тел. (044)2780400 або на електронну адресу centre@pravo.org.ua.