Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Культура > Круглий стіл: «Реформування інституту колективного управління в Україні ― чи наближає нас до Європейських правових норм законопроект про авторське право»

Круглий стіл: «Реформування інституту колективного управління в Україні ― чи наближає нас до Європейських правових норм законопроект про авторське право»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Реформування інституту колективного управління в Україні ― чи наближає нас до Європейських правових норм законопроект про авторське право», який відбудеться 14 листопада о 14:00 в приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2).

Законопроект № 4461 від 18.04.2016 р. «Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо діяльності організацій колективного управління», попри задекларовану мету: забезпечення прозорості в діяльності організацій колективного управління (далі ― «ОКУ»), розроблення прозорого механізму збору, розподілу та виплати винагороди, як це передбачалося «Планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік», цій меті не відповідає та жодним чином не спрямований на її втілення.

Цей законопроект також суттєво відходить від завдань імплементації положень Директиви 2014/26/ЄС від 26 лютого 2014 р. «Про колективне управління авторським та суміжними правами та мульти-територіальне ліцензування прав на музичні твори з метою онлайн використання на внутрішньому ринку».

Під час круглого столу обговорять такі питання:

Спікери:

Очікуються й інші учасники творчої спільноти – режисери, письменники, кінодраматурги, кінооператори, композитори, в тому числі представники творчих спілок. Запрошені також народні депутати Комітету Верховної ради з питань культури і духовності, представники Міністерства культури, Державної Служби інтелектуальної власності України та правники-експерти.

Додаткова інформація: 

Сергій Галетій, (067) 209-23-96, s.galetiy@gmail.com,

Вікторія Колеснікова, (096)299-49-07, bibliarch7@gmail.com