Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл: «Пришвидшуємо реформи: план дій від Реанімаційного Пакету Реформ»

Круглий стіл: «Пришвидшуємо реформи: план дій від Реанімаційного Пакету Реформ»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Пришвидшуємо реформи: план дій від Реанімаційного Пакету Реформ», який відбудеться у вівторок, 11 жовтня  у конференц-залі готелю «Київ» (вул. Грушевського, 26/1), з 11:00 до 14:00 год. Початок реєстрації о 10:30.

На заході експерти Реанімаційного Пакету Реформ презентують Дорожню карту реформ – план дій у 23-х сферах державної політики, розрахований до кінця 2017 року. В цьому унікальному аналітичному документі прописані покрокові дії для Верховної Ради, Кабінету Міністрів, інших органів центральної влади та місцевого самоврядування (ДКР за посиланням).

Для презентації ДКР та обговорення короткострокових і довгострокових пріоритетних державотворчих змін, яких вимагає українське суспільство, РПР збирає за круглим столом укра­їнських та міжнародних експертів, народних депутатів, урядовців, лідерів думок та журналістів.

Запрошені:

Під час круглого столу відбудеться обговорень таких тем:

Повна програма круглого столу доступна за посиланням

Реєстрація учасників за посиланням обовязкова

Акредитація ЗМІ обовязкова за тел: 096 1197337 Інна Неродик

Захід проводиться за підтримки шведського уряду та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.