Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Круглий стіл: «Проблеми закупівлі енергосервісу на електронних майданчиках ProZorro»

Круглий стіл: «Проблеми закупівлі енергосервісу на електронних майданчиках ProZorro»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Проблеми закупівлі енергосервісу на електронних майданчиках ProZorro», який відбудеться 02 вересня 2016 р. о 16:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ за адресою м. Київ, вул. Ольгинська, 6, офіс 21. 

2016-го року в Україні стартували закупівлі енергосервісу, спрямовані на залучення коштів приватних інвесторів у проекти із підвищення енергетичної ефективності бюджетних установ. Проте з 1 серпня 2016 року проведення нових закупівель енергосервісу унеможливилось у зв’язку із переходом на закупівлі за системою ProZorro та втратою чинності Законом України «Про здійснення державних закупівель».

На розгляді Верховної Ради України перебуває законопроект №4549 від 29.04.2016 р., метою якого є створення можливостей для закупівлі енергосервісу із використанням системи ProZorro.

Реанімаційний Пакет Реформ, юридична фірма ILF, Національний екологічний центр України та Асоціація енергоефективності та енергозбереження збирають на одній платформі народних депутатів, представників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, місцевих органів державної влади та експертного середовища для обговорення проблемних питань закупівлі енергосервісу.

На круглому столі будуть підняті проблемні питання закупівлі послуг енергосервісу із використанням системи ProZorro та обговорені необхідні кроки із адаптації чинного законодавства для проведення таких закупівель.

Програма круглого столу

Зареєструватися на круглий стіл можна за лінком 

 

Додаткова інформація: Іван Бондарчук +38 (050) 302-95-37 bondarchuk@ilf-ua.com