Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Круглий стіл “Перші оцінки конкурсу до Верховного суду: що не так та чи є вихід?”

Круглий стіл “Перші оцінки конкурсу до Верховного суду: що не так та чи є вихід?”

Круглий стіл «Перші оцінки конкурсу до Верховного суду: що не так та чи є вихід?»

5 квітня 2017 року о 12:30 в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua відбудеться круглий стіл на тему: «Перші оцінки конкурсу до Верховного суду: що не так та чи є вихід?» Захід відбудеться в офісі РПР (м. Київ, вул. Ольгинська, 6).

Минулого тижня Вища кваліфікаційна комісія суддів оприлюднила результати чергового етапу конкурсу до Верховного суду, які свідчать про імовірні фальсифікації під час оцінювання практичних завдань.

Ще одним сумнівним прийомом стала несподівана  зміна прохідного балу, що дозволило продовжити участь у конкурсі 43 кандидатам, які раніше не набрали мінімального допустимого балу.

Такий перебіг подій не лише ставить під сумнів прозорість добору кандидатів до ВС, але й загрожує зривом судової реформи загалом.

Тож, чи є фальсифікації конкурсу до ВС? Як оцінювали практичні роботи кандидатів? Які кандидати з сумнівною репутацією претендують на посаду судді нового Верховного Суду і чи буде ефективною перевірка їх доброчесності? Ці питання обговорять під час круглого столу: «Перші оцінки конкурсу до Верховного суду: що не так та чи є вихід?»

Спікери:

Леонід Ємець, народний депутат (фракція «Народний Фронт»), перший заступник голови комітету ВР з правової політики та правосуддя, кандидат на посаду судді ВС

Руслан Сидорович, народний депутат (фракція «Самопоміч»), член комітету ВР з правової політики та правосуддя кандидат на посаду судді ВС

Михайло Жернаков, член Громадської ради доброчесності, головний експерт групи «Судова реформа», член Ради РПР

Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції, член Ради РПР

Андрій Козлов, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Модератор Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ.

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook,а також lb.ua

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:

Інна Неродик, 096 119 73 37.