Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Круглий стіл: Обговорення судової реформи

Круглий стіл: Обговорення судової реформи

Bendukidze Free Market Center спільно з Реанімаційним пакетом реформ запрошують журналістів взяти участь у круглому столі з обговорення судової реформи, який відбудеться 30 вересня 2016 року об 11:00.

Круглий стіл з обговорення судової реформи проводиться в рамках Програми Bendukidze Free Market Center «План дій для України», метою якої є представити українському суспільству глибоко опрацьовану програму швидких і ґрунтовних реформ, реалізація яких дозволить вийти на високі (вище 7% в рік) темпи зростання і забезпечити успішні перетворення соціальної сфери (охорона здоров’я, освіта, пенсійна система).

Пропоновані в рамках «Плану дій для України» зміни до системи судочинства презентує Михайло Жернаков, головний експерт судової групи РПР, член Ради Реанімаційного пакету реформ.

Модератор заходу – Володимир Федорин, співзасновник Bendukidze Free Market Center.

Bendukidze Free Market Center – незалежний український аналітичний центр, створений у 2015 році друзями та однодумцями видатного реформатора Кахи Бендукідзе, задля розповсюдження ідей свободи, відкритого урядування та вільної економіки.

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій України. Стратегічне завдання РПР – консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, гарантувати якість пропонованих змін, просувати та контролювати імплементацію реформ, а також інформувати про ці трансформації українське суспільство та міжнародну спільноту.     

Будь ласка, підтвердіть свій намір взяти участь у заході листом Ірину Черниш (chernysh.iryna@gmail.com, +38(067)964-95-42 або Каріну Манжай manzhai.karina@gmail.com,  +38(096)4552734).