Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Круглий стіл “Обговорення проблемних питань медичної галузі в процесі реформування охорони здоров’я України”

Круглий стіл “Обговорення проблемних питань медичної галузі в процесі реформування охорони здоров’я України”

07 грудня  2017 року з 11:00 до 13:00 у Торгово-промисловій палаті – м. Вінниця, вул. Соборна, 72, відбудеться круглий стіл “Обговорення проблемних питань медичної галузі в процесі реформування охорони здоров’я України”.

Експерти:

Запрошені:

Під час круглого столу експерти обговорять наступні питання:

  1. Децентралізація та охорона здоров’я, роль  місцевих громад в забезпеченні  розвитку первинної ланки;
  2. Обговорення проекту Закону №7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”;
  3. Проблемні питання та успіхи  реімбурсації (постанова КМУ від 23.03.2016 №239 “Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну” та постанова КМУ від 09.11.2016 р. №863Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів”;
  4. Закон України від 6 квітня 2017 року № 2002-VIII“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я” .

Проект  “Комунікатор реформ – підтримка процесу висвітлення та імплементації реформ на регіональному рівні у синергії засобів масової інформації, організацій громадського суспільства та експертного середовища». Виконавці – Благодійний Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва», ПГО ТРК “Громадське радіо”. Партнер – Реанімаційний пакет реформ (РПР), онлайн-видання Vlasno.info. Проект здійснюється в рамках програми “Просування реформ в регіони”, що реалізується громадськими організаціями “Інститут економічних досліджень та політичних консультацій” та “Європейська правда” за фінансової підтримки Євросоюзу.