Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Національна безпека > Круглий стіл “Новий Проект Закону «Про національну безпеку»: чи відбудеться прогрес у наближенні до стандартів НАТО?”

Круглий стіл “Новий Проект Закону «Про національну безпеку»: чи відбудеться прогрес у наближенні до стандартів НАТО?”

В понеділок, 18 червня о 14:00 в межах інформаційного партнерства Реанімаційного Пакету Реформ та Інституту Горшеніна при підтримці сайту LB.ua відбудеться круглий стіл: “Новий Проект Закону «Про національну безпеку»: чи відбудеться прогрес у наближенні до стандартів НАТО?”

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18-б).

05 квітня Верховна Рада прийняла за основу президентський Проект Закону про національну безпеку України, реєстр. №8068. 06 червня парламентський Комітет з питань нацбезпеки оприлюднив текст законопроекту до 2 читання, підготовлений робочою групою з врахуванням пропозицій, наданих депутатами та міжнародними експертами. 09 червня спікер парламенту анонсував розгляд народними депутатами законопроекту наступного пленарного тижня.

Чи наближає законопроект сектор безпеки та оборони України до стандартів НАТО, зокрема, в питаннях оборонного управління та планування? Чи сприяє досягненню цілей реформ, визначених Стратегічним оборонним бюлетенем? Чи посилює законопроект механізми демократичного цивільного контролю, в тому числі парламентського нагляду за діяльністю СБУ та інших розвідувальних органів? Які пропозиції важливо врахувати в законопроекті під час його розгляду в другому читанні?

Ці та інші питання обговорять спікери:

Модератор: Богдан Яцун, менеджер адвокації Реанімаційного Пакету Реформ.

Реєстрація на захід за посиланням 

Онлайн-трансляція заходу буде доступна на сайті Lb.ua та на сторінці РПР у Facebook.

Додаткова інформація за телефоном: 093 057 4076