Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Культура > Круглий стіл: Нове законодавство для розвитку українського кінематографу

Круглий стіл: Нове законодавство для розвитку українського кінематографу

18 жовтня о 11:00 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: Нове законодавство для розвитку українського кінематографу”.

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

19 жовтня у четвер народні депутати планують розглянути пакет законопроектів у галузі кінематографу №№3238-д, 3239-д, 3240, які запроваджують зміни до Податкового, Митного та Бюджетного кодексів. Ці законопроекти мають бути прийняті відповідно до ухваленого в березні цього року закону України № 1977-VIII «Про державну підтримку кінематографії в Україні», які шли до нього «в пакеті».

Впровадження цих механізмів підтримки стане одним з важливих чинників, які сприятимуть захисту національного культурного та інформаційного простору від реальних та потенційних загроз національній безпеці України у гуманітарній сфері. Без їх ухвалення заплановані кроки з реформування галузі не відбудуться і це призупинить виробництво національних фільмів.

Під час круглого столу журналісти дізнаються, яке значення мають ці зміни для виробництва національних фільмів та розвитку якісного і конкурентоздатного українського кіно, а також чому важливо їх ухвалити,

Спікери:

Модератор Ірина Соломко, керівник комунікаційного відділу РПР.

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook, а також lb.ua.

Додаткова інформація та акредитація за телефоном: Інна Неродик, 096 1197337.