Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > КРУГЛИЙ СТІЛ: НОВА ЄВРОПЕЙСЬКА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ДОМАШНІХ ТВАРИН – ЗАКОНОПРОЕКТ № 7267

КРУГЛИЙ СТІЛ: НОВА ЄВРОПЕЙСЬКА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ДОМАШНІХ ТВАРИН – ЗАКОНОПРОЕКТ № 7267

07 листопада об 11:00 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл на тему: Нова європейська система захисту домашніх тварин – законопроект № 7267.

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18-б).

08 листопада Верховна Рада планує розглянути Проект Закону №7267 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними. Цей Проект Закону вперше адаптує українське законодавство до європейських стандартів в частині захисту тварин і при цьому враховує реалії українського сьогодення. Основою змін стала ратифікована Україною 18 вересня 2013 року Європейська конвенція про захист домашніх тварин. Законопроект було внесено до парламенту рік тому, і завтра він має шанси бути ухваленим в першому читанні.

Про запровадження в українське законодавство поняття “благополуччя тварини”, про зв’язок благополуччя тварини з реєстрацією і ідентифікацією тварин, про забезпечення реальної відповідальності за знущання над тваринами, про інфраструктуру для тварин, про вирішення проблеми безпритульних/бездоглядних тварин  – ці та інші питання щодо ситуації з програмою будуть обговорюватися під час круглого столу.

Спікери:

Василь Полуйко, заступник Міністра екології та природних ресурсів України

Ігор Клименок, директор державного підприємства “Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин”

Харьков Сергій, заступник генерального директора “Київського зоологічного парку”

Коваленко Олексій, експерт групи Муніципальний розвиток коаліції Реанімаційний Пакету Реформ,  засновник експертної платформи ЗооРеформа, голова ГО “Форум ЮА-ВЕТ”.

Акредитація:  Світлана Гуляницька, 099 280 19 09