Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Круглий стіл на тему: «Судова реформа: за півкроку чи напівкрок»

Круглий стіл на тему: «Судова реформа: за півкроку чи напівкрок»

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі на тему «Судова реформа: за півкроку чи напівкрок», який відбудеться 19 вересня 2016 року в готелі «Україна», за адресою: вул. Інститутська, 4 (зала “Асамблея”). Початок реєстрації о 13:45.

Зміни до Конституції щодо правосуддя і новий Закон «Про судоустрій і статус суддів» набирають чинності вкінці вересня. Що очікувати від цих змін? Які закони ще потрібно прийняти для повноцінної судової реформи? Чим відрізнятиметься нова Вища рада правосуддя від Вищої ради юстиції? Яким буде конкурс до Конституційного Суду і чи стане конституційна скарга ефективним інструментом захисту прав людини? Як зробити так, щоб новий Верховний Суд відповідав очікуванням суспільства? Чи буде в Україні антикорупційний суд?

Щоби обговорити ці та інші питання, Реанімаційний Пакет Реформ запросив народних депутатів, членів Ради з питань судової реформи, представників Адміністрації Президента, Міністерства юстиції, представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, суддів, експертів, та громадських діячів. Дискусія відбуватиметься в межах трьох дискусійних блоків:

  1. Вища рада правосуддя: чи дозволить їй нове законодавство стати ефективнішою, ніж Вища рада юстиції
  2. Конституційний Суд: конкурс на посаду судді та процедура розгляду конституційної скарги
  3. Подальший перебіг судової реформи: можливі сценарії

Спікери:

Додаткова інформація та акредитація: Інна Неродик, 096 1197337