Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл на тему “Реформування органів безпеки, цивільний і парламентський контроль”

Круглий стіл на тему “Реформування органів безпеки, цивільний і парламентський контроль”

Реформування органів безпеки України. Досвід Чехії

30 жовтня о 10:00 в Українському Кризовому Медіа Центрі, за адресою вул. Хрещатик 2, 2 поверх, відбудеться круглий стіл на тему “Реформування органів безпеки, цивільний і парламентський контроль” за підтримки Реанімаційного Пакету Реформ, Посольства Чеської Республіки в Україні та ТСО України.

 

Провідні чеські експерти в свій час мали історію успіху у реформуванні органів безпеки у своїй країні та вирішили поділитися своїм досвідом реформування, боротьби з корупцією та послідовністю необхідних заходів, у тому числі  для представників СБУ. У свою чергу представники СБУ нададуть стислий аналіз ситуації в Україні та плани реформування. Експерти Реанімаційного Пакету Реформ висловлять своє бачення реформи та пропозиції по реформуванню органів безпеки. В процесі обговорення планується узгодити ключові задачі реформи та у подальшому налагодити тісну співпрацю експертів, громадськості та органів безпеки.

 

Спікери:

 

Модератор: Юрій Чижмар, експерт Реанімаційного Пакету Реформ

Програму круглого столу можете скачати тут! 

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,

Андрій Андрушків – 096 609 59 76.