Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл на тему: «Чисте довкілля та прозорі процедури ведення бізнесу – майбутнє України».

Круглий стіл на тему: «Чисте довкілля та прозорі процедури ведення бізнесу – майбутнє України».

      3 жовтня 2016 року об 11.00 в рамках інформаційного партнерства сайту LB.ua та Реанімаційного Пакету Реформ відбудеться круглий стіл на тему: «Чисте довкілля та прозорі процедури ведення бізнесу – майбутнє України». Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б)

4 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбудеться День довкілля. У цей день заплановано розгляд у другому читанні і, можливо, прийняття трьох ключових законопроектів у сфері охорони довкілля. Йдеться про Проект Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” (реєстр. №2009 а-д), Проект Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” (реєстр. №3259) та Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом” (р.н. №3603).

Для покращення стану довкілля та інвестиційного клімату, підняття економіки та покращення міжнародного іміджу держави прийняття цих законопроектів є вкрай необхідним. Необхідність прийняття цих законів також диктується взятими нашою державою євроінтеграційними зобов’язаннями в рамках Угоди про Асоціацію Україна-ЄС та Європейського енергетичного співтовариства.

Основна ідея екологічної оцінки полягає у тому, що в процесі прийняття рішення щодо погодження екологічно-небезпечної діяльності відповідальний орган отримує повну інформацію про її вплив на довкілля і має можливість врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальними, а відтак прийняти збалансоване і відповідальне рішення. Визначною рисою процедури екологічної оцінки є широкі можливості для екологічної демократії, тобто участі населення та неурядових організацій у прийнятті управлінських рішень, що можуть впливати на довкілля та життя громади.

Спікери:

 

Додаткова інформація та акредитація:

Інна Неродик, 096 119 7337      Олена Кравченко, 067 648 0721