Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл «Конституційний Суд України: імплементація конституційних змін»

Круглий стіл «Конституційний Суд України: імплементація конституційних змін»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі на тему: «Конституційний Суд України: імплементація конституційних змін», який відбудеться 12 вересня 2016 року у готелі «Президент» (вул. Госпітальна, 8/16, зал «Європейський»). Початок реєстрації о 13:30.

Під час круглого столу відбудеться експертна дискусія щодо імплементації конституційних змін від 2 червня 2016 року з метою формування державної інституції, здатної виконати високе завдання – забезпечити верховенство Конституції в Україні.

Насамперед, пропонується обговорити питання порядку проведення конкурсу на посаду судді Конституційного Суду України та процедури реалізації нового повноваження КСУ  – розгляд конституційних скарг.

В обговоренні візьмуть участь судді Конституційного Суду, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, члени Ради з питань судової реформи, представники Міністерства юстиції, Вищої ради юстиції,  активна науково-експертна спільнота.

Спікери:

Робочі мови: українська та англійська

Організатори: Центр політико-правових реформ та Реанімаційний Пакет Реформ за підтримки спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні»

Додаткова інформація та акредитація:

Анна Барікова 0936659993 anna.barikova@pravo.org.ua;