Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Круглий стіл “Конкурс до Конституційного Суду України: чого очікувати?”

Круглий стіл “Конкурс до Конституційного Суду України: чого очікувати?”

1 листопада о 11:00 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: Конкурс до Конституційного Суду України: чого очікувати?”

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

Розпочався перший  відбір кандидатур на посаду суддів Конституційного Суду України на нових конкурсних засадах. За результатами цього відбору Верховна Рада та Президент  повинні призначити по 2 суддів КСУ, а З’їзд суддів – 1 суддю Конституційного Суду.

Вже 13 листопада З’їзд суддів буде обирати нового суддю Конституційного Суду, а до кінця цього року мають бути призначені і 4 нових суддів КСУ Парламентом та Президентом.

Чи дозволить оновлення КСУ вийти з кризи конституційного судочинства? Як проходить процедура відбору нових суддів КСУ та кого чекати в КСУ? Як забезпечити відповідність суддів КСУ новим конституційним вимогам (високі моральні якості та визнаний рівень компетенції правника)?

Спікери:

Модератор Ірина Соломко, керівник комунікаційного відділу РПР

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook, а також lb.ua.

Додаткова інформація та акредитація за телефоном: Інна Неродик, 096 1197337.