Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Круглий стіл: “Коли Україна запровадить європейські підходи щодо оцінки впливу на довкілля?”

Круглий стіл: “Коли Україна запровадить європейські підходи щодо оцінки впливу на довкілля?”

11 квітня 2017 о 14:30 в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: «Що стоїть на перешкоді запровадження європейських підходів до охорони довкілля в Україні?».

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

4 жовтня 2016 року Верховна Рада прийняла закон “Про оцінку впливу на довкілля”. Однак Президент повернув документ до парламенту з пропозиціями. Оскільки пропозиції до Закону були нечіткими та такими, які не можна поставити на голосування, 7 лютого 2017 року народні обранці спрямували цей закон на доопрацювання в комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Згідно з регламентом, профільний Комітет мав доопрацювати Закон впродовж місяця і знову винести на розгляд до Верховної Ради, однак цього досі не відбулося.

Що стоїть на перешкоді ухвалення закону “Про оцінку впливу на довкілля”? Коли Україна запровадить європейські підходи до охорони довкілля? Що необхідно зробити для того, щоб цей Закон був прийнятий Верховною Радою України та підписаний Президентом?

Спікери:

Модератор Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ

Захід розпочнеться о 14.30, місце проведення – прес-центр Інституту Горшеніна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б.

За додатковою інформацією звертайтесь: Богдан Яцун, 093 0574076