Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Круглий стіл “Фінансова (НЕ)безпека? Для чого створюється та що очікувати від нового органу розслідувань фінансових злочинів”

Круглий стіл “Фінансова (НЕ)безпека? Для чого створюється та що очікувати від нового органу розслідувань фінансових злочинів”

4 квітня о 11:00 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ спільно із урядово-громадською ініціативою “Разом проти корупції” при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: “Фінансова (НЕ)безпека? Для чого створюється та що очікувати від нового органу розслідувань фінансових злочинів”.

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

Вже більше року Податкова міліція знаходиться поза законом. Увесь цей час експерти наголошували на необхідності якомога швидше створити новий аналітичний орган розслідування правопорушень у фінансовій сфері, який не мав би силових функцій. Перший законопроект був розроблений Міністерством фінансів ще влітку 2017-го. Проте, він так і не потрапив до Верховної Ради. Натомість три народних депутата подали свої законопроекти щодо створення цього нового органу.

Необхідність створення Служби фінансових розслідувань було задекларовано розділом IX Коаліційної Угоди депутатських фракцій у Верховній Раді України VIII скликання, Планом дій Уряду та є зобов’язанням України в рамках Меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Під час круглого столу всі стейкхолдери – автори кожного з зареєстрованих законопроектів, бізнес та експерти – презентують своє бачення концепції нового органу розслідувань фінансових злочинів та обговорять основні принципи роботи такого органу та пов’язані корупційні ризики.

Учасники:

Модераторка: Ірина Соломко, керівниця комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook, а також lb.ua.

Додаткова інформація та акредитація за телефоном: Ірина Соломко, 095 646 71 73.

Підписуйтеся також на наш канал у Telegram, щоб не пропустити актуальні новини та події