Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Круглий стіл для обговорення законопроектів, які стосуються територіальної оборони за участі народних депутатів та експертів

Круглий стіл для обговорення законопроектів, які стосуються територіальної оборони за участі народних депутатів та експертів

5 листопада о 14:30 у приміщенні Українського Кризового Медіа Центру (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться круглий стіл для обговорення законопроектів, які стосуються територіальної оборони за участі народних депутатів та експертів.

Учасники обговорять шляхи законодавчого врегулювання діяльності загонів територіальної оборони. Нардепи та експерти оцінять законопроекти, які дають визначення повноважень органів управління територіальною обороною та спробують визначити ті конкретні законодавчі норми, що повинні стати законом України. На цей час до Парламенту подано чотири законопроекти щодо регулювання цієї сфери.

У процесі обговорення учасники узгодять ключові задачі реформи для подальшої роботи над ухваленням відповідного законодавства.

В обговоренні візьмуть участь:

Андрій Парубій, перший заступник Голови Верховної Ради України
Андрій Левус, народний депутат України
Семен Семенченко, народний депутат України
Леонтій Шипілов, експерт Реанімаційного Пакету Реформ
Валерій Садовський, експерт Реанімаційного Пакету Реформ, 
Деніс Васильєв, експерт Реанімаційного Пакету Реформ
Сергій Ліпецький, радник першого заступника Голови Верховної Ради України 
Ігор Корж, доктор юридичних наук

Модератор: Юрій Чижмар, керівник управління ЦК ТСО України

За додатковою інформацією:

Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,

Андрій Андрушків – 096 609 59 76.