Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади > Круглий стіл: «Державний бюджет на 2017 рік: виклики для децентралізації»

Круглий стіл: «Державний бюджет на 2017 рік: виклики для децентралізації»

21 жовтня 2016 року о 12.00 в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua відбудеться круглий стіл на тему: «Державний бюджет на 2017 рік: виклики для децентралізації».  Урядовці, народні депутати та експерти обговорять виклики для децентралізації у Державному бюджеті на 2017 рік

Реформа місцевого самоврядування продовжує залишатися на порядку денному уряду, парламенту, ЗМІ та громадянського суспільства. Протягом останніх років вдалося створити базову правову рамку для проведення реформи місцевого самоврядування та досягнути значних успіхів.

Проте чи буде продовжено децентралізацію та чи буде закріплено здобутки останніх років у проведенні реформи залежить від Державного бюджету на 2017 рік. Ухвалюючи Державний бюджет на наступний рік можна продовжити курс на проведення рефоми, або перекресилити всі досягнення та зупинити децентралізаційну реформу.

У зв’язку з цим, під час круглого столу представники Уряду, народні депутати України та експерти обговорять новий проект державного бюджету на 2017 рік та які виклики стоять місцевою владою, визначать пріоритетні напрямки, які мають бути представлені у бюджеті.

Питання до обговорення:

  1. Особливості формування державного бюджету на 2017 рік та виклики для децентралізації
  2. Що будуть фінансувати місцеві органи влади у наступному році?
  3. Чи буде надано підтримку об’єднаним територіальним громадам?
  4. Як будуть фінансуватися школи та професійно-технічні заклади освіти?
  5. Хто і як буде фінансувати лікарні?

Учасники круглого столу:

  1. Сергій Марченко, заступник Міністра фінансів України (очікується підтвердження)
  2. Микола Федорук, Народний депутат України
  3. Юрій Ганущак, експерт Реанімаційного пакету реформ
  4. Олександр Слобожан, перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України
  5. Олександр Корінний, міський голова міста Новооукраїнка (об’єднана територіальна громада).

Захід розпочнеться о 12:00 з реєстрації учасників, місце проведення – прес-центр Інституту Горшеніна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б.

За додатковою інформацією звертайтесь: Іван Лукеря: 096 855 81 80, Інна Неродик: 096 119 73 37.