Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Кордон-2019. Підсумки і прогнози – прес-конференція

Кордон-2019. Підсумки і прогнози – прес-конференція

Громадська організація “Європа без бар’єрів” 23 січня об 11:00 запрошує журналістів на розмову про останні тенденції та новації у сфері контролю за в’їздом і перебуванням іноземців в Україні. Місце проведення заходу – Український кризовий медіа-центр, м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Тільки за останні два роки відбулася серія радикальних змін у цій царині – від обмеження на в’їзд громадян РФ до фіксації біометричних даних на кордоні і включення Росії до “країн міграційного ризику”. Запроваджується імміграційна картка на кордоні, заплановано – біометричні візи і попереднє повідомлення про в’їзд.

На цьому тлі нечисленними виглядають ініціативи зі спрощення контролю, на зразок електронних віз або уніфікації консульських зборів і типології українських віз.

Як працюють вже запущені нові механізми? Як працюватимуть тільки заплановані і чи працюватимуть вони взагалі? Україна зараз – закрита чи відкрита для світу країна? Як збалансувати безпекові обмеження зі спрощенням прикордонних процедур, яке є стратегічним пріоритетом України?

Спікери:

Ірина Сушко, виконавчий директор ГО «Європа без бар’єрів»

Олег Слободян, речник Державної прикордонної служби України

Питання для обговорення:

Акредитація за посиланням: https://tinyurl.com/yaqqog8j

Подія у Facebook

Контактна особа – Павло Кравчук, pkravchuk.ewb(at)gmail.com