Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституція як ключ до успіху країни

Конституція як ключ до успіху країни

     Презентація інформаційної кампанії “КонституціЯ”

     22 січня, в День соборності України, о 12:00 в #Mediahub, за адресою вул. Суворова, 4/6, громадський сектор оголосить про початок широкомасштабного суспільного обговорення конституційних змін і впровадження загальноукраїнської інформаційної кампанії щодо захисту  Основного Закону.

     З часу прийняття українська Конституція лишалася радше формальним атрибутом державності, а не реально діючим документом і цінністю для кожного громадянина. Зараз, як ніколи, стоїть гостра потреба змінити це. Активне громадянське суспільство починає усвідомлювати важливість Конституції та активно включається в процес впровадження змін. Україні потрібне збалансування гілок влади, децентралізація влади та реформа правосуддя, а також удосконалення захисту Конституції (реформа Конституційного Суду).

     З цією метою Центр політико-правових реформ та Реанімаційний Пакет Реформ запускають інформаційну кампанію “КонституціЯ”. Кампанія спрямована на підняття авторитету Конституції, підвищення обізнаності громадян щодо сутності Конституції та необхідних суспільству конституційних змін, що сприятиме дотриманню владою Конституції. Кампанія повинна привести до усвідомлення громадянами, що Конституція – це не декларація і не домовленість політиків, а суспільний договір між нами всіма. Це правила для суспільства, в якому ми хочемо жити. Жодному політику, хто порушує умови суспільного договору (Конституції), не повинно бути місця у владі.

     Спікери:

Модератор: Тетяна Кириленко, PR-менеджер РПР.

Час заходу: 12:00-13:00. Кава-брейк: 13:00. Мова заходу – українська/англійська.

Карта проїзду – https://goo.gl/MxqXSU

Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму: https://goo.gl/D0UgSl

За детальною інформацією: Юлія Кириченко – 067 230 34 96, Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.