Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конференція «Енергоефективність в промисловості та АПК»

Конференція «Енергоефективність в промисловості та АПК»

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) спільно з Всеукраїнською Агенцією інвестицій та сталого розвитку (SDIA), Реанімаційним Пакет Реформ запрошують взяти участь у  II Міжнародній Конференції “Енергоефективність в промисловості та АПК”, яка відбудеться 16-17 вересня у готелі “Radisson Blu”, за адресою вул. Ярославів Вал, 22.

Серед запрошених – 200 найбільш значимих та релевантних національних та міжнародних партнерів, зокрема Нафтогаз України, ДП «Енергоринок», BETEN Ingenierie, Arzinger, Арселор Миттал Кривий Ріг, Alstom Holdings, Danfoss, ДержНІІ «Укрдіцемент», TOYOTA TSUSHO CORPORATION, Schneider Electric, Кюттнер Україна, Asters, Kernel-Trade, Saint-Gobain Construction Products, Dentons, VEOLIA, EMIC-STEAM, Проекти ЮНІДО та ПРООН, Українсько-Данський енергетичний центр та багато інших для встановлення партнерських відносин та обговорення найбільш актуальних тем з питань енергоефективності та альтернативних видів палива!

 Запрошені спікери: 

Цього року ми підготували цікаву Програму, яка буде корисною усім професіоналам в сфері енергоефективності – законодавцям, представникам бізнесу, міжнародних фінансових та неурядових організацій, донорів та приватних підприємців, які працюють або планують впроваджувати проекти в Україні. В рамках заходу також планується розглянути питання щодо застосування альтернативних джерел енергії відповідно до оновленого законодавства.

Ключові питання Конференції:

 Переглянути фото з минулорічної конференції можна тут.

З питань участі у заході звертайтеся до організаторів заходу за тел.:  +38 067 325 20 68 , +38 044 228 62 30 або адресою: office.energyefficiency2015@gmail.com.

 Щоб виступити з презентацією,  будь ласка, звертайтеся за тел.: + 38 097 834 97 08 або e-mail: o.reminskaya@gmail.com.

 Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть он-лайн форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1VP9_CkORwiVnsEirekaG6eWRRyihRXnizYOPnuC-XIQ/viewform?c=0&w=1