Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Конференція: “Державні видатки в Україні: як досягти більшого, витрачаючи менше?”

Конференція: “Державні видатки в Україні: як досягти більшого, витрачаючи менше?”

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Державні видатки в Україні: як досягти більшого, витрачаючи менше?», яка відбудеться 12 грудня, з 10:30 до 14:30 у Конференц-центр Президент Готелю, вул. Госпітальна, 12, Київ (вхід через Конгрес-хол).

Частка витрат державного управління у ВВП України становить приблизно 44%. Цей показник є нижчим, ніж у попередні роки, але все ще зависоким, зважаючи на незадовільний стан інституцій та слабке державне управління. За розрахунками ЦЕС, якщо знизити частку видатків державного сектору у ВВП до 37%, можна пришвидшити середньорічне економічне зростання в Україні на 0,9-3,5 п.п. ВВП.

Проте проблема полягає не лише у зниженні ролі держави та пропорційному скороченні бюджетних витрат: держава має навчитися витрачати кошти ефективно, кожною бюджетною програмою досягаючи визначеної мети, корисної для суспільства.

Велика кількість країн пройшли через серйозний перегляд державних видатків і спромоглися досягти кращих результатів меншим коштом. В України це тільки попереду. Чи зможемо ми пройти цей шлях і що для цього потрібно? Ці питання учасники дискусії обговорять на конференції 12 грудня.

Крім того, під час заходу будуть презентовані результати дослідження ЦЕС «Оцінка ефективності та шляхи оптимізації державних видатків», а також відбудеться презентація та обговорення аналізу бюджетних запитів Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти та науки.

Спікери:

Детальна програма доступна на сайті ЦЕС.

Співорганізатори: Реанімаційний Пакет Реформ (РПР), Центр економічної стратегії (ЦЕС), Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Проект «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Захід пройде за підтримки Міністерства фінансів України.

Синхронний переклад з англійської мови на українську мову (та навпаки) буде забезпечений.

Для акредитації просимо заповнити форму.

Контактна особа: Євгенія Єгорова, Центр економічної стратегії (office@ces.org.ua, (067) 537-9184)

xzxc