Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа органів правопорядку > Коли, як та навіщо запрацює перше відділення ДБР? – медіа-сніданок від StateWatch

Коли, як та навіщо запрацює перше відділення ДБР? – медіа-сніданок від StateWatch

StateWatch запрошує журналістів на медіа-сніданок: “Коли, як та навіщо запрацює перше відділення ДБР?“, який відбудеться 7 вересня об 11:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ за адресою: м Київ, вул. Ольгинська, 6.

Початок реєстрації з 10:30.

Влітку 1996-го приймаючи Конституцію України, народні депутати зазначили у Перехідних положеннях, що прокуратура продовжує виконувати функцію досудового розслідування до початку роботи органу з цими повноваженнями. Цим органом мало би стати Державне бюро розслідувань, проте відповідний закон Верховна Рада ухвалила лише через 19 років – 12 листопада 2015.

В грудні 2017-го директор Державного  бюро розслідування Роман Труба заявив, що ДБР має повноцінно розпочати роботу у вересні 2018 року, але вже у квітні він повідомив журналістам, що реальний запуск роботи цього важливого органу затягують.  

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ та народні депутати системно здійснюють контроль над формуванням цього нового органу правопорядку. Саме тому готові пояснити журналістам, які функції у новоствореного бюро? Які кримінальні справи підслідні ДБР? Коли в Києві запрацює територіальне управління цього органу? Відповіді на ці та інші питання представники ЗМІ отримають під час медіа-сніданку.

Спікери:

Олександр Лємєнов, співзасновник StateWatch, головний експерт групи Антикорупційна реформа РПР;

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, головний експерт групи “Реформа органів правопорядку” Реанімаційного Пакету Реформ;  

Мустафа Найєм, народний депутат України. 

Модератор:

Гліб Канєвський, Голова правління StateWatch, експерт групи Антикорупційна реформа РПР.

Додаткова інформація та акредитація за телефоном: 063 661 87 65, Саша Ступаковська.