Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Ключові ризики пропонованого проекту змін до Конституції в частині судоустрою

Ключові ризики пропонованого проекту змін до Конституції в частині судоустрою

4 серпня о 9:00 в офісі ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ (вул. Ольгинська 6, офіс 21) відбудеться прес-сніданок «Ключові ризики пропонованого проекту змін до Конституції в частині судоустрою». Експерти з питань судової реформи, члени конституційної комісії, депутати Верховної Ради проведуть відверту розмову щодо поточної ситуації конституційного процесу. Захід відбудеться англійською мовою.

 Чи планує Конституційна Комісія напрацювати схему перепризначення всіх суддів через прозору процедуру та прописати її в перехідних положеннях до Конституції? Чи планується зменшити політичний вплив Адміністрації Президента на суди та суддів? Чи буде створена нова прозора трьохрівнева система судів? На ці та інші питання будуть готові відповісти:

Оксана Сироїд – член Конституційної Комісії, віце-спікер Верховної Ради України;

Михайло Жернаков – експерт судової групи Реанімаційного Пакету Реформ;

Леонід Ємець – депутат Верховної Ради України.

 Питання внесення правок до Конституції України в частині судоустрою є надзвичайно важливим. Довіра до судів та суддів наразі є найнижчою за усю історію незалежної України. Лише 9% громадян довіряють чи частково довіряють судам. Від того, як буде прописано в Конституції процес перепризначення суддів та усунення політичних впливів на судову гілку влади, буде залежати створення в Україні держави відкритого доступу та верховенства права.

 Просимо підтвердити свою участь за адресою vtkyrylenko@gmail.com

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.