Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Хто з депутатів та урядовців отримає антипремію «Золота коса 2020» за тютюновий лобізм?

Хто з депутатів та урядовців отримає антипремію «Золота коса 2020» за тютюновий лобізм?

15 грудня 2020 року о 9:30 на площі біля Верховної Ради України розпочнеться церемонія нагородження народних обранців антипремією «Золота коса» та «Золоте гальмо», що вручається представникам Уряду за лобіювання інтересів тютюнової індустрії. Таку почесну нагороду уже вп’яте отримають політики, які відстоюють фінансові інтереси тютюнових корпорацій та блокують ініціативи захисту громадського здоров’я.

Нагородження відбудеться у форматі перформансу. Смерть з косою пройдеться червоною доріжкою та вручить символічні нагороди лобістам, що використовують свої посади в Парламенті та Уряді аби косити гроші та людські життя.

Спікери:

Довідково:

«Золота коса» була започаткована 2011 року з метою моніторингу та реагування громадськості на випадки лобіювання народними депутатами й урядовцями України комерційних та фінансових інтересів тютюнової та продукції. Для контактної інформації: Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя», 063 344 12 69, dmytro.p@center-life.org