Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Хто, як та чому блокує створення ринку житлово-комунальних послуг в Україні? – медіа-сніданок

Хто, як та чому блокує створення ринку житлово-комунальних послуг в Україні? – медіа-сніданок

Реанімаційний Пакет Реформ  запрошує журналістів на медіа-сніданок: “Хто, як та чому блокує створення ринку житлово-комунальних послуг в Україні?”

24 липня, м Київ.

Початок реєстрації з 10:00.

Основна частина з 10:30 до 12:00. 

Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” відпрацював рік. Незважаючи на це, за ініціативи Уряду був прийнятий проект закону, який передбачає відтермінування застосування штрафів для тепло- та водопостачальних підприємств за порушення строків встановлення вузлів комерційного обліку.

Окрім того, документ передбачає і відтермінування закону “Про житлово-комунальні послуги”, який мав вступити в дію з 10 червня 2018 року, зокрема норм щодо можливості обрати нову модель стосунків між виконувачем послуги та споживачем.

Чому Уряд прийняв рішення щодо відтермінування; які саме норми відтерміновано; що мають зробити органи місцевого самоврядування, щоб система запрацювала; які підзаконні акти Уряд повинен терміново прийняти, щоб розблокувати процес створення ринку житло-комунальних послуг? На ці та інші питання журналісти отримають відповіді під час медіа-сніданку.

Спікери:

Модератор: Ірина Соломко, керівник комунікаційного відділу Реанімаційного Пакету Реформ.

Зареєструватись для участі в прес-сніданку можна заповнивши ФОРМУ до 15.00 23 липня.