Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?

Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?

12 травня 2020 року Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва та Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовують онлайн-презентацію дослідження”Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?“.

Початок заходу об 11:00.

Питання до обговорення:

Учасники:

Реєстрація за посиланням

Під час заходу буде представлено результати опитувань представників громадських організацій, проведених Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

 Онлайн-пресконференція  «Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?» проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалів заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.