Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > 21 дитина загиблих захисників України вилітають на оздоровлення в Туніс

21 дитина загиблих захисників України вилітають на оздоровлення в Туніс

ГО “Ініціатива Е+” запрошує журналістів висвітлити в ЗМІ благодійну ініціативу по відпочинку, оздоровленню та психологічній реабілітації 21 дитини полеглих захисників України. Усі діти будуть у футболках з написом My daddy is a hero (Мій тато – герой), логотипами організаторів та прапорами України та Тунісу (тобто буде красивий візуальний ряд). В аеропорту у представників ЗМІ буде можливість поспілкуватися з організаторами, благодійниками, представниками МЗС України, дітьми та їх мамами.

Дата та час: 20.05.18, 17.00-17.30.

Місце: Міжнародний аеропорт “Бориспіль”

ГО “Ініціатива Е+” за сприяння Посольства України в Тунісі організовують відпочинок та оздоровлення 21 дитини загиблих захисників України в Тунісі 20-27 травня 2018 року. Дана поїдка є благодійною ініціативою та повністю здійснюється за рахунок приймаючої сторони.

Благодійники не тільки забезпечують переліт та повний пансіон у курортному місті Порт-ель-Кантауї  для 21 дитини та 4 супроводжуючих (включаючи психолога), але  дарують дітям 2 екскурсії: в контактний зоопарк Фрігія та популярний розважальний парк Картаж Ленд.

Перебування групи в Тунісі завершиться прийомом дітей в Посольстві України в Тунісі та зустріччю з українською діаспорою, яка в з нетерпінням чекає дітей Героїв.