Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум “Пріоритети року реформ: прискорити темпи, гарантувати сталість”

Форум “Пріоритети року реформ: прискорити темпи, гарантувати сталість”

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі “Пріоритети року реформ: прискорити темпи, гарантувати сталість”, який відбудеться 14 лютого 2017 року об 11:00. Місце зустрічі повідомимо зареєстрованим та підтвердженим учасникам 13 лютого.

У лютому 2017 року починається шоста сесія Верховної Ради України VIII скликання, а отже, стартує новий політичний сезон. Це час, коли варто неупереджено оцінити прогрес ключових реформ, що відбуваються в державі, наголосити на пріоритетних змінах, яких суспільство очікує цього року, та обговорити чинники, які стоять на заваді державотворчих процесів.

До участі у Форумі запрошені народні депутати, члени Уряду, представники Адміністрації Президента та дипломатичного корпусу, провідні експерти, громадські діячі, лідери думок та журналісти.

В рамках заходу відбудеться презентація стратегічних пріоритетів РПР у реформах на 2017 рік, а також панельна дискусія “Темпи vs. сталість ключових реформ року”.

Спікери:

Додаткова інформація: Ірина Соломко  067 444 42 91; Інна Неродик  096 119 73 37; Каріна Манжай 096 455 27 34.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 12 лютого

Програма форуму у PDF

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу та Уряду Швеції у рамках проекту “Посилення коаліції РПР”, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.