Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум «Які реформи стануть фундаментом українського економічного дива?»

Форум «Які реформи стануть фундаментом українського економічного дива?»

10 вересня відбудеться економічний форум «Які реформи стануть фундаментом українського економічного дива?», організований громадською ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР).

За 5 днів до розгляду Верховною Радою проекту держбюджету України, представники парламентської коаліції, Кабінету Міністрів України, експертного середовища та дипломатичного корпусу зберуться для обговорення державного бюджету України на наступний рік щодо прибутків та видатків держави, а також питань макроекономіки.

 

Окрім виступів очільників парламентських фракцій та провідних експертів, Форум передбачає дві дискусійні панелі: «Бюджет-2016: стратегія розвитку чи кошторис проїдання?», «Нові правила українського ринку: від економіки для «сім’ї» до економіки для країни».

 

Серед запрошених спікерів Форуму:

Форум «Які реформи стануть фундаментом українського економічного дива?» відбудеться 10 вересня (четвер) з 11.00 до 14.00 у великій конференц-залі БЦ «Парус» (вул. Мечникова, 2, вхід з бульвару Лесі Українки). Акредитація журналістів на місці за посвідченнями. Реєстрація учасників починається о 10.30.

 

Мова конференції: українська/англійська

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ФОРУМУ

 

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.