Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”

Форум “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”

Реанімаційний Пакет Реформ запрошує Вас на суспільно-політичний форум “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”, який відбудеться 17 квітня о 14:00 в Києві.

15 квітня виповнюється два роки роботи оновленого складу Кабінету Міністрів. Фактично – це екватор роботи цього Уряду. Цей проміжок часу вже дає можливість оцінити результати роботи урядовців, проаналізувати напрямки діяльності Кабміну та наголосити на пріоритетних змінах та завданнях, яких вимагає українське суспільство на найближчий рік, щоб здобутки попереднього періоду не були марними.

Саме тому Реанімаційний Пакет Реформ збирає на одній платформі керівництво Уряду, міністрів, представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, провідних експертів, громадських діячів, лідерів думок та журналістів для участі в суспільно-політичному форумі Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”.

Мета заходу – коротко підбити підсумки двох років діяльності Уряду та обговорити конкретні плани дій щодо чотирьох пріоритетних реформ (економіка, агросектор, охорона здоров’я та освіта) на наступний рік роботи Кабміну та залучення до цього процесу громадськості.

Участь у форумі, зокрема, візьмуть: Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України, Тарас Шевченко, Співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, директор Центру демократії та верховенства права, Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, Ігор Бураковський, експерт групи Економічний розвиток Реанімаційного Пакету Реформ, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Уляна Супрун, Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я, Андрій Скіпальський, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ, голова правління Центру громадянського представництва “Життя”, Лілія Гриневич, міністр освіти і науки, Іван Примаченко, експерт групи Реформа освіти та науки Реанімаційного Пакету Реформ, співзасновник масових відкритих онлайн-курсів “Prometheus”.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням

Всі, хто не зможе потрапити на форум, матимуть можливість дивитися трансляцію наживо на сторінці РПР у Facebook

Додаткова інформація:

Андрій Гевко, керівник адвокаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ, 063 617 96 87;

Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ, 095 646 7173;

Інна Неродик, менеджер з комунікацій 096 119 73 37.

Акредитація ЗМІ: Ірина Кононова, 067 401 20 48.

Програма форуму PDF