Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Форум “Прозорі фінанси партій: шляхи імпплементації Закону”

Форум “Прозорі фінанси партій: шляхи імпплементації Закону”

Політичні партії в Україні все ще не стали дієвим інструментом, завдяки якому громадяни можуть впливати на державні рішення. Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що переважна більшість громадян України політичним партіям не довіряє. Ця недовіра до партій коливається від 68,3% (квітень 2014 р.) до 72% (грудень 2015 р.). Однією із найвагоміших причин цієї недовіри є непрозорість джерел фінансування. Майже рік тому, 8 жовтня 2015 року, Верховна Рада України ухвалила закон, спрямований на запобігання і протидію політичній корупції. Цей закон створює достатні передумови для проведення реформи з прозорості фінансів політичних партій, кінцева мета якої – відновлення довіри виборців до партій.

Тransparency International Україна запрошує лідерів та членів політичних партій, представників Національного агентства з питань протидії корупції, лідерів громадських організацій до відвертої дискусії про шляхи впровадження реформи з прозорості партійних фінансів.

Форум «Прозорі фінанси партій: шляхи імплементації закону» відбудеться 20 вересня, з 10.30 до 14.30 за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, готель «Київ».

Програма Форуму знаходиться у доданому файлі.

До участі у заході можна зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму тут до 14.00 18 вересня 2016 р. Кількість учасників обмежена.

З додатковими питаннями звертайтеся до Алли Волошиної, старшого аналітика Transparency International Україна: voloshyna@ti-ukraine.org; https://www.facebook.com/alla.voloshyna.

Проведення Форуму стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні

З детальною програмою заходу можна ознайомитися ТУТ