Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум «Підсумки роботи другої сесії Верховної Ради VIII скликання»: що зробила нова Рада для реформування країни?

Форум «Підсумки роботи другої сесії Верховної Ради VIII скликання»: що зробила нова Рада для реформування країни?

22 липня відбудеться ключова дискусія – суспільно-політичний форум «Підсумки роботи другої сесії Верховної Ради VIII скликання», організований громадською ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР).

З нагоди завершення другої сесії Верховної Ради, представники парламентської коаліції, Кабінету Міністрів України, експертного середовища та дипломатичного корпусу зберуться, для обговорення конкретних дії, які були зроблені владою задля швидкого, прозорого та успішного впровадження нагальних реформ в Україні згідно з європейськими стандартами та те, що було відверто провалено в процесі ухваленні та імплементації невідкладних для країни змін.

Окрім виступів очільників парламентських фракцій та провідних експертів, Форум передбачає три дискусійні панелі на теми пріоритетних напрямків реформ («Оцінка роботи парламенту», «Інституційні реформи», «Закон і порядок») та кроків для зміцнення державної політики за участі представників політичних партій.

Серед запрошених спікерів Форуму:

Форум «Парламент для реформ» відбудеться 22 липня (середа) з 10.00 до 13.00 у великій конференц-залі БЦ «Парус» (вул. Мечникова, 2, вхід з бульвару Лесі Українки). Акредитація журналістів на місці за посвідченнями, реєстрація учасників починається о 09.30.

Програма Підсумкового Форуму РПР

Мова конференції: українська/англійська

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.